Dom to nie tylko ściany. Staramy sie dla siebie i swojej rodziny stworzyć bezpieczny, funkcjonalny azyl, który odpowiada naszym potrzebom. Firma Deante to jeden z krajowych liderów w produkcji armatury łazienkowej. Oryginalne wzornictwo armatury Deante, jej jakość i trwałość jest nagradzana na wielu konkursach, takich jak: Top Design, Dobry Wzór.

Kontrola jakości i innowacyjność

Wszystkie produkty firmy poddawane są kontroli jakości, która składa się z kilku etapów. Odbywa się w trzech miejscach: najpierw w fabryce – zarówno w trakcie procesu produkcji jak i po jej zakończeniu, potem – w Dziale Kontroli Jakości, tuż przed wysyłką produktów do sklepów na całym świecie, końcowa weryfikacja wybranych parametrów technicznych ma miejsce w nowoczesnym laboratorium Działu Badań i Rozwoju.

Armatura Deante to przede wszystkim świetna jakość produktów, połączenie twórczej pracy utalentowanych projektantów z możliwością wykorzystania zaawansowanych technologicznie urządzeń i maszyn.

Ochrona naturalnych zasobów Ziemi

Jedną z misji przedsiębiorstwa jest troska o środowisko naturalne. Doskonale zorganizowany zespół pracowników dba o to, by w produkcji były wykorzystywane naturalne surowce oraz odporne, długowieczne materiały, które po wieloletnim użytku można na przykład przemalować dając im nowe życie.

W armaturze Deante wykorzystywane są nowoczesne rozwiązania, ukierunkowane na oszczędność wody. Naturalne surowce, ekologiczne opakowania, ograniczenie stosowania plastiku oraz zmniejszenie zużycia wody to elementy proekologicznej filozofii firmy.

Estetyka i funkcjonalność

Armatura Deante to nie tylko doskonała jakość produktów, ale również ich funkcjonalność i estetyka. Autorskie, designerskie projekty uwzględniają zarówno piękny wygląd jak i wygodę oraz komfort użytkowania. Są dotosowane do potrzeb polskiego konsumenta, spełniaja najwyższe standardy potwierdzone wieloletnia gwarancją.

Zespół Deante Design Studio poznaje i stara sie przewidywać oczekiwania swoich Klientów i wykreować najdoskonalsze rozwiązania łączące łatwy montaż z niebanalnym wzornictwem. Za wszystkie projekty odpowiadają świetnie przygotowani fachowcy: projektanci, konstruktorzy, kontrolerzy jakości, menadżerowie. Powodem dumy dla firmy jest używanie najwyższej klasy komponentów i zasłużony prestiż, potwierdzony działalnością na rynku od początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłęgo wieku. Firma cieszy się uznaniem zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.To godna polecenia polska marka idąca z duchem czasu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Armatura deante.

zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/adac/ zobacz wiecje