Który parasol będzie lepszy – w wersji klasycznej, czy też w wersji łamanej? Obydwie propozycje dostępne są w sklepach. Warto przyjrzeć się obydwu propozycjom, ponieważ dzięki nim można zapewnić sobie dużą ilość cienia – w szczególności, jeżeli chodzi o upalne dni w okresie letnim.

Klasyczny parasol na ogród

Wersja doskonale znana. Najtańsza, dlatego też tak wiele osób z wielką radością zwraca na nie uwagę. Warto jednak wspomnieć, że w sklepach są klasyczne parasole na ogród, wykonane z mocniejszych i słabszych materiałów. Ważne jest ich wykonanie, jeżeli ktoś nie chce narażać się na dodatkowe koszta. Najczęściej meble ogrodowe ustawia się dookoła parasola. To ten model, który najczęściej używa się przy stołach ogrodowych. W nich to znajduje się specjalna dziura, która umożliwia umieszczenie parasola wewnątrz. Dzięki temu zyskuje on stabilniejszą pozycję na świeżym powietrzu.

“Łamany” parasol na ogrodzie

Jeżeli ktoś nie wie, jak wyglądają tego typu parasole, to koniecznie powinien wejść na gardenspace.sk/zahradne-slnecniky. Tam zaprezentowane są przykładowe modele, które można zakupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Cechą charakterystyczną jest m.in. duża powierzchnia, jak również sterowanie kątem położenia czaszy parasola. Nieco droższy model, jeżeli porówna się do klasycznego, ale co za tym dalej idzie – jego żywotność również jest zdecydowanie większa. Oferuje on możliwość osłonięcia parasola z pewnej odległości, dzięki czemu w cieniu można zmieścić zdecydowanie większą ilość m.in. mebli ogrodowych. 

shipsband.com https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/ https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/