Każdy z nas ma do dyspozycji zupełnie inny taras. Jak urządzić taką przestrzeń na świeżym powietrzu? Ciekawy pomysł na taras w galeriach online zawsze można bez problemu odszukać. Chociaż nie każda osoba będzie bazować na gotowych fotografiach.

Dobry pomysł na taras – galeria różnorodności

Tarasy są różne, ale jest kilka ogólnych zasad, które należy wziąć pod uwagę, jeżeli planujemy urządzenie tego miejsca. Jakie wymiary ma nasz taras i na co dokładnie możemy sobie pozwolić? W końcu nie każdy może pochwalić się wielkim tarasem przy domu jednorodzinnym. Niektóre osoby bazują tylko na tym, co znajduje się przy ich mieszkaniach. Nie mogą wyjść poza to, co mają na tarasie. Osoby posiadające taras przy domu zawsze mogą pozwolić sobie na nieco większe wykorzystanie przestrzeni, niż to planowano na samym początku. Znając wymiar swojego tarasu będziemy mogli rozpocząć planowanie tarasu oraz zakup odpowiednich mebli. 

Jadalnia na tarasie

U wielu osób jeden pomysł na taras (galeria) może się powielać. Chodzi tutaj o jadalnię na tarasie. Nawet, jeżeli ktoś stawia na typową przestrzeń wypoczynkową, to na pewno nie odmówi sobie tej przyjemności wypicia kawy na świeżym powietrzu lub zjedzenia obiadu. Pamiętajmy – na świeżym powietrzu wszystko o wiele lepiej smakuje. Na ustawienie stolika razem z krzesłami będzie nam potrzeba ok. 170 cm x 200 cm przestrzeni. Jest to wymiar stolika i czterech krzeseł w komplecie. Przy większej ilości mebli (np. miejsce na leżak do opalania) tej przestrzeni będzie potrzeba zdecydowanie więcej.

am-project.org lthysaulttribe.com ti-mac.pl