Białe szafki kuchenne od lat cieszą się dużym zainteresowaniem klientów sklepów meblowych. Dlaczego to właśnie jasne, pozornie problematyczne meble kuchenne zaskarbiły sobie tak dużą przychylność architektów i użytkowników? Sprawdź!

Uniwersalne i stylowe: białe szafki kuchenne

Białe szafki kuchenne są uniwersalnym wyposażeniem, które nie wychodzi z mody od wielu lat. Neutralna biel doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od dominującego w nim stylu. W sklepach znajdziemy białe meble zaprojektowane zarówno w klasycznym duchu, jak i według  najświeższych standardów. Białe fronty mogą być całkiem gładkie, udekorowane frezami i modnym ryflowaniem, wyposażone w ozdobne uchwyty lub system „push to open”. Możliwości są niemal nieograniczone! Biel świetnie łączy się z pastelowymi i wyrazistymi tonacjami. Gładkie fronty w jasnym kolorze są doskonałą bazą kompozycji. Możesz zestawiać je z blatami, płytkami i innymi dodatkami o zróżnicowanych powierzchniach i strukturach, na przykład drewnem, betonem i kamieniem.

Białe fronty wykonane z dobrej jakości materiałów (na przykład płyty MDF lakierowanej albo akrylowej) nie będą żółknąć ani rysować się. Ponadto, wbrew pozorom, utrzymanie ich w nienagannej czystości jest dziecinnie proste!

Sposób na małe wnętrze

Białe meble, szczególnie o połyskującym wykończeniu, wnoszą do aranżacji lekkość. Nie przytłaczają pomieszczenia. Wręcz przeciwnie – odbijają światło i dodają kompozycji głębi, przez co optycznie dodają pomieszczeniu kilku dodatkowych metrów. Z tego względu jasne meble polecane są osobom szukającym funkcjonalnego wyposażenia do małych kuchni. Efekt spotęguje odpowiednie oświetlenie.

 

 

http://polskaniezwykla.pl/promowane/brak-ubezpieczenia-samochodu--ryzyka-i-konsekwencje-prawne zobacz live url