Seria zabiegów depilacji laserowej przede wszystkim polega na naświetlaniu danego miejsca za pośrednictwem lasera. Istotą jego działania jest rozgrzanie melaniny znajdującej się w skórze. Dzięki temu cebulki włosowe mogą zostać uszkodzone, a z skóry już nigdy nie wyrośnie żaden włos!

Depilacja laserowa krok po kroku

Wiele osób próbuje sobie wyobrazić jak krok po kroku wygląda pojedyncza sesja zabiegowa depilacji laserowej, a także pierwsza rozmowa. Wszystko rozpoczyna się od wybrania salonu, a następnie wcześniej wspomnianej rozmowy. Jest ona niezwykle ważna z perspektywy bezpieczeństwa i poinformowania klienta o wszystkich najważniejszych punktach. Przede wszystkim są nimi przeciwwskazania do stosowania zabiegu, zachowanie przed i po zabiegowe, ale również ewentualne działania niepożądane, które mogą pojawić się po zabiegu. Jest to bardzo ważne ponieważ wiele osób nie wie jak wygląda lekki obrzęk i zaczerwienienie swojej skóry, które może pojawić się przez kilka godzin.

Zobacz: Depilacja.pl

Po rozmowie klient przechodzi do pierwszego zabiegu. W trakcie jego trwania można zaobserwować nakładanie żelu chłodzącego na depilowane miejsce, a następnie jego naświetlanie za pomocą wiązki światła. Pochodzi ona oczywiście z nowoczesnego lasera, a po emitowaniu światła często od razu wypadają włoski. Dzięki temu widoczną różnicę można zaobserwować już po pierwszej sesji! Jednak trzeba być cierpliwym i regularnym i wykonać cały pakiet depilacji, który w zależności od indywidualnych cech danej osoby trwa od 4 do 9 sesji. Są odłożone co miesiąc aby z najwyższą pewnością natrafić na fazę wzrostu cebulki włosowej. Zniszczenie jej w tej fazie zapewni pełną permanentność procesu.

Podsumowanie

Jak widać zabieg depilacji laserowej wcale nie jest tak skomplikowany. Wszystko przebiega regularnie i powoli zmierza ku określonemu celowi – uzyskaniu idealnie gładkiej i miękkiej skóry bez żadnych włosów! Taki efekt można osiągnąć dzięki profesjonalnym salonom depilacyjnym jak depilacja.pl!

https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-zalozenie-gazu-w-samochodzie/ https://4-bet.com.pl/ekskluzywny-styl-industrialne-stoliki-kawowe-loft-i-meble-loftowe-do-salonu/