Osoby, które chcą urządzić taras w sposób nietypowy, powinny spojrzeć na podwieszany kosz na taras. Dlaczego? Ponieważ nie jest to jeszcze tak często spotykany mebel na świeżym powietrzu. Warto sprawdzić, jakie możliwości daje tego typu fotel, który wyposażony jest na ogół w miękkie poduszki.

Wygodny kosz na taras dla wszystkich członków rodziny

Tego typu mebel wymaga niekiedy pewnych kompromisów. A to tylko dlatego, że zajmuje on całkiem sporo miejsca. Należy więc uważać na niego na małych powierzchniach. Co jednak nie oznacza, że trzeba z niego w całości zrezygnować. Tego typu mebel do siedzenia można zamontować na dwa sposoby. Pierwszy wymaga jedynie haka podwieszanego, który montuje się najczęściej na suficie, co idealnie sprawdza się na małych balkonach. Drugi sposób montażu wymaga obecności specjalnego stelaża. Który z nich jest najlepszy? Wszystko to już indywidualna sprawa do rozsądzenia przez przyszłych użytkowników fotela.

Solidnie wykonane fotele podwieszane

Uwaga! Kupując kosz na taras należy zdać sobie sprawę z tego, że będzie musiał on wytrzymać wagę dorosłego człowieka. Należy więc sprawdzić przed zakupem, ile dany fotel jest w stanie wytrzymać. I tak naprawdę nie ma co przekraczać tej wagi – pomimo tego, że na jednym koszu mogą niekiedy zmieścić się dwie osoby. Testowanie wytrzymałości takiego mebla może skończyć się tym, że będzie można z niego korzystać krócej. A przecież chyba nikt tego nie chce. Warto dbać o taki kosz, ponieważ jest on w stanie zapewnić wygodę i komfort w okresie wiosenno-letnim. 

https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/ exint.com.pl https://goldavocado.pl/komfort-i-styl-w-kuchni-wybierz-idealny-hoker/