Nowoczesny taras to dzisiaj przede wszystkim przestrzeń wypoczynkowa – podkreślają architekci i dekoratorzy. Chcąc zaaranżować takie miejsce nie trzeba wiele: wybierzmy meble i odpowiednie zadaszenie tarasu. Dzięki doborowi wysokiej jakości elementów stworzymy przestrzeń, z której z chęcią korzystać będą wszyscy domownicy. 

Zadaszenie tarasu – pergola oparta na aluminiowej konstrukcji

Zadaszenie tarasu to podstawa, która pozwoli na wydzielenie przestrzeni wypoczynkowej. Zadaszenie tarasu w formie pergoli to najprostszy i najskuteczniejszy sposób na to. Nowoczesne pergole zaskoczą nas zarówno elegancką konstrukcją, jak i wykorzystanie innowacyjnych materiałów. Liczne dodatki pozwolą na jeszcze większy komfort

Jak wznoszone jest zadaszenie tarasu? W przypadku pergoli konstrukcja jest modułowa – oznacza to, że jej wznoszenie przebiega szybko i bez komplikacji. Elementy modułowe wykonane są z lekkiego aluminium malowanego proszkowo. Materiał ten jest odporny na odkształcenia, wilgoć oraz pojawianie się korozji. Dodatkowo konstrukcja posiada zintegrowaną rynnę, przez co woda jest odprowadzana poza obręb pergoli. Na szczycie konstrukcji znajduje się dach wykonany z aluminiowych listew ruchających się wokół własnej osi. Zadaszenie tarasu pozwoli na regulowanie ilości światła, które wpada pod pergolę. Zadaszenie tarasu może być również uzupełnione o rolety boczne.

Jakie meble wybrać pod zadaszenie tarasu? 

Możliwości związanych z kupnem mebli jest bez liku – producenci proponują nam nowoczesne meble ogrodowe oparte na aluminiowych stelażach. Mogą być one technorattanowe – wtedy ich wierzch pokrywa syntetyczna plecionka o nieporowatej strukturze. Kolekcje technorattanowe składają się z wielu elementów, przez co bez trudu dopasujemy coś do własnych potrzeb. 

zobacz https://absenting.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoja-oaza-ciepla-w-chlodne-dni/ live url